SDI65-12-UDC-P6
DigiKey raktári szám
179-SDI65-12-UDC-P6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI65-12-UDC-P6
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Részletes leírás
12V 60 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter vezeték Bemenet
EDA / CAD modellek
SDI65-12-UDC-P6 modellek
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Észak-Amerika
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
vezeték
Méretek
4,53" H. x 2,09" Sz. x 1,50" M. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Kimeneti feszültség
12V
Max. kimeneti áram
5A
Teljesítmény (Watt)
60 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)