SWI12-12-N-P5R
DigiKey raktári szám
179-SWI12-12-N-P5R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SWI12-12-N-P5R
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 12 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
EDA / CAD modellek
SWI12-12-N-P5R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Észak-Amerika
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Méretek
2,83" H. x 1,34" Sz. x 1,65" M. (72,0mm x 34,0mm x 42,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
1A
Tömeg
0,278font (126,1g)
Teljesítmény (Watt)
12 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)