SDI65-12-UDC-P5
SDI65-12-UDC-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI65-12-UDC-P5
DigiKey raktári szám
179-SDI65-12-UDC-P5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI65-12-UDC-P5
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 60 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter vezeték Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDI65-12-UDC-P5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Észak-Amerika
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (II. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Bemenet típusa
vezeték
Méretek
4,53" H. x 2,09" Sz. x 1,50" M. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 B osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Max. kimeneti áram
5A
Tömeg
0,684font (310,26g)
Teljesítmény (Watt)
60 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)