SDI250-24-U-P219
DigiKey raktári szám
179-SDI250-24-U-P219-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI250-24-U-P219
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 250 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDI250-24-U-P219 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Négyszögletes, 6 pólusú
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
8,03" H. x 3,70" Sz. x 1,71" M. (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 B osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Max. kimeneti áram
10,4A
Tömeg
2,3font (1kg)
Teljesítmény (Watt)
250 W