PPL250U-240L6
DigiKey raktári szám
993-PPL250U-240L6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PPL250U-240L6
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 250 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
250 W
Gyártó
Phihong USA
Terhelés nélküli energiafogyasztás
164mW
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
Négyszögletes, 6 pólusú
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
8,03" H. x 3,70" Sz. x 1,71" M. (204,0mm x 94,0mm x 43,4mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CE, cULus
Max. kimeneti áram
10,4A