Q4XTULAF600-Q8
DigiKey raktári szám
2170-Q4XTULAF600-Q8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q4XTULAF600-Q8
Leírás
PHOTO SEN 600MM 0-10V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Háttérelnyomás Optikai érzékelő 0,984" ~ 23,622" (25mm ~ 600mm) analóg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Q4XTULAF600-Q8 modellek
Kategória
Válaszidő
500µs
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Kimeneti polaritás
analóg
Sorozat
Fényforrás
Piros LED
Csomagolás
Doboz
Csatlakozás módja
csatlakozó, M12
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP67, IP68, IP69K
Érzékelési mód
Háttérelnyomás
Potenciométer típusa
állítható
Érzékelési távolság
0,984" ~ 23,622" (25mm ~ 600mm)
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C
Tápfeszültség
12V ~ 30V