Q2XABFF50-2M
DigiKey raktári szám
2170-Q2XABFF50-2M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q2XABFF50-2M
Leírás
SENSOR FIXED FIELD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fénysorompós Optikai érzékelő 1,969" (50mm) NPN/PNP
Kimeneti polaritás
NPN/PNP
Sorozat
Fényforrás
Piros (645nm)
Csatlakozás módja
Kábel csatlakozóval, M8
Védettség
IP65, IP67
Érzékelési mód
Fénysorompós
Kábel hossza
78,74" (2m)
Érzékelési távolság
1,969" (50mm)
Potenciométer típusa
rögzített
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C