Q2XABFF30-2M
DigiKey raktári szám
2170-Q2XABFF30-2M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q2XABFF30-2M
Leírás
SENSOR FIXED FIELD
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fénysorompós Optikai érzékelő 1,181" (30mm) NPN/PNP
Kategória
Válaszidő
850µs
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Kimeneti polaritás
NPN/PNP
Sorozat
Fényforrás
Piros (645nm)
Csomagolás
Tasak
Csatlakozás módja
Kábel csatlakozóval, M8
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP65, IP67
Érzékelési mód
Fénysorompós
Kábel hossza
78,74" (2m)
Érzékelési távolság
1,181" (30mm)
Potenciométer típusa
rögzített
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C