AWG28-20/G-1/300
DigiKey raktári szám
AE20A-300-ND
123-AWG28-20/G-1/300-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWG28-20/G-1/300
Leírás
CBL RIBN 20COND 0.039 GRAY 300'
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 20 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Sorozat
Szalag szélessége
0,787" (20,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Alkatrész státusza
Aktív
Feszültség
300 V
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 105°C
Áramvezetők száma
20
Hossz
300,0' (91,44m)
Szigetelési ellenállás
100Mohm