AWG28-20/G-1/300-R
DigiKey raktári szám
AE20A-50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWG28-20/G-1/300-R
Leírás
CBL RIBN 20COND 0.039 GRAY 50'
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szalagkábel Szürke 20 Vezetők 0,039" (1,00mm) Szalagkábel 50,0' (15,24m)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Köpeny színe
Sorozat
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szalag szélessége
0,787" (20,00mm)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Köpeny anyaga
Poli-vinil-klorid (PVC)
Kábel típusa
Szalagkábel
Feszültség
300 V
Áramvezetők száma
20
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
Minősítések
UL-típusú 2651
Hossz
50,0' (15,24m)
Kábelér anyaga
vörösréz, ónozott
Vezetékméret
28AWG
Szigetelési ellenállás
100Mohm