AWG28-20/G-1/300-R
DigiKey raktári szám
AE20A-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWG28-20/G-1/300-R
Leírás
CBL RIBN 20COND 0.039 GRAY 10'
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szalagkábel Szürke 20 Vezetők 0,039" (1,00mm) Szalagkábel 10,0' (3,05m)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szalag szélessége
0,787" (20,00mm)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Feszültség
300 V
Áramvezetők száma
20
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 105°C
Hossz
10,0' (3,05m)
Kábelér anyaga
vörösréz, ónozott
Vezetékméret
28AWG
Szigetelési ellenállás
100Mohm