Q8P1CXXR24E nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
APEM Inc.
Raktáron: 19
Adatlap
APEM Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
LED Jelzőlámpa piros diffúz 100° 24V 20mA Forrasztószem
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q8P1CXXR24E
DigiKey raktári szám
679-1535-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8P1CXXR24E
Leírás
LED PNL IND RED DIFF 5MM SLDR
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
Q8P1CXXR24E modellek
Kategória
Áram
20mA
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Fényerősség
100mcd
Lámpa színe
piros
Lencse színe
piros
Végződtetés módja
Forrasztószem
Feszültség
24V