ADP7112ACBZ-3.3-R7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
ADP7112ACBZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7112ACBZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ADP7112ACBZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Max. üzemi áram
320 µA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
6-XFBGA, WLCSP
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-WLCSP (0,95x1,16)
Dropout feszültség (max.)
0,42V / 200mA