NSR01L30MXT5G
DigiKey raktári szám
NSR01L30MXT5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSR01L30MXT5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSR01L30MXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSR01L30MXT5G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2X3DFN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 100mA Felületszerelt 2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
100mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
460 mV @ 10 mA