ADP7112ACBZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
ADP7112ACBZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP7112ACBZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP7112ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7112ACBZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA / CAD modellek
ADP7112ACBZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
320 µA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
6-XFBGA, WLCSP
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Gyártói tokozás
6-WLCSP (0,95x1,16)
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V