ADP7112ACBZ-1.2-R7
DigiKey raktári szám
ADP7112ACBZ-1.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP7112ACBZ-1.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP7112ACBZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7112ACBZ-1.2-R7
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 200MA 6-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív Állítható (rögzített) 1 Kimenet 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA / CAD modellek
ADP7112ACBZ-1.2-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Max. üzemi áram
320 µA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
6-XFBGA, WLCSP
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V