ADM7150ARDZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7150ARDZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-SOIC-EP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
ADM7150ARDZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
7 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
12 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
94dB ~ 62dB (1kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V