ADM7150ARDZ-3.3
DigiKey raktári szám
505-ADM7150ARDZ-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7150ARDZ-3.3
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-SOIC-EP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 8-SOIC-EP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADM7150ARDZ-3.3 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
7 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
12 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
94dB ~ 62dB (1kHz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V