SIT9121AI-2C1-33E25.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT9121AI-2C1-33E25.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT9121AI-2C1-33E25.000000
Leírás
MEMS OSC XO 25.000000MHZ LVDS SM
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SIT9121AI-2C1-33E25.000000 modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
4,5mA
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
35mA