MAX30034CUA+ | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | MAX30034CUA+-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MAX30034CUA+ |
Leírás | IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Túlfeszültség-/feszültséglökés-védő IC 10,3V Belső kapcsoló 8-uMAX/uSOP |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MAX30034CUA+ modellek |
Kategória | Áramkörök száma 4 |
Gyártó Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Felhasználás univerzális |
Csomagolás Csőtár | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles) |
Összekapcsoló feszültség 10,3V | Gyártói tokozás 8-uMAX/uSOP |