MAX22507EAUB+
DigiKey raktári szám
505-MAX22507EAUB+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX22507EAUB+
Leírás
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1/1 Adó-vevő teljes RS422, RS485 10-uMAX/uSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX22507EAUB+ modellek
Kategória
Vevő hiszterézis
250 mV
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Adatátviteli sebesség
50Mbps
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Adó-vevő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Protokoll
RS422, RS485
Tokozás
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)