BLM15GG471SN1D
DigiKey raktári szám
490-5198-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5198-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5198-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15GG471SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 1,3ohm
EDA / CAD modellek
BLM15GG471SN1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,3ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
200mA