MAX22507EAUB+T
DigiKey raktári szám
505-MAX22507EAUB+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX22507EAUB+T
Leírás
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX
Részletes leírás
1/1 Adó-vevő teljes RS422, RS485 10-uMAX/uSOP
EDA / CAD modellek
MAX22507EAUB+T modellek
Kategória
Vevő hiszterézis
250 mV
Adatátviteli sebesség
50Mbps
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Adó-vevő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Protokoll
RS422, RS485
Tokozás
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)