MAX17501FTEVKIT#
DigiKey raktári szám
MAX17501FTEVKIT#-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX17501FTEVKIT#
Leírás
EVAL BOARD FOR MAX17501F
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MAX17501F Himalaya DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
500mA
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Bemeneti feszültség
6V ~ 60V
Sorozat
Topológia
Buck
Csomagolás
Doboz
Kapcsolási frekvencia
600kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Felhasznált IC vagy alkatrész
MAX17501F
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
5V