MAX17501FATB+T
DigiKey raktári szám
MAX17501FATB+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX17501FATB+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX17501FATB+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX17501FATB+T
Leírás
IC REG BUCK 5V 500MA 10TDFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 5V 1 Kimenet 500mA 10-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX17501FATB+T modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
600kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
10-TDFN (3x2)
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V