MAX17501HATB+T
DigiKey raktári szám
MAX17501HATB+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX17501HATB+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX17501HATB+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX17501HATB+T
Leírás
IC REG BUCK ADJ 500MA 10TDFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,9V 1 Kimenet 500mA 10-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX17501HATB+T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti feszültség (max.)
55,2V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
300kHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
10-TDFN (3x2)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V