AT04-12PB-BM03
AT04-12PB-BM03
AT Series™ Connectors Overview
AT04-12PB-BM03
DigiKey raktári szám
889-1923-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT04-12PB-BM03
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AT04-12PB-BM03 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,835" (21,21mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Tálca
Párosított érintkező bevonata
nikkel
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
rézötvözet
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Érintkező típusa
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorok száma
2
Védettség
IP67
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
13A