ATV50C240JB-HF
DigiKey raktári szám
641-1601-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1601-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1601-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATV50C240JB-HF
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 128,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATV50C240JB-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
128,5A