D15S33E4GV00LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 51
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 12
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
EDAC Inc.
Raktáron: 56
EDAC Inc.
Raktáron: 0
Raktáron: 62
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D15S33E4GV00LF
DigiKey raktári szám
609-1498-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D15S33E4GV00LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
D15S33E4GV00LF modellek
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C