T521T106M025ATE060
DigiKey raktári szám
399-18655-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-18655-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-18655-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T521T106M025ATE060
Leírás
CAP TANT POLY 10UF 25V 1411
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 25 V 1411 (3528 metrikus) 60mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T521T106M025ATE060 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
T
Névleges feszültség
25 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm / 100kHz