8PC15-PFRA
DigiKey raktári szám
19-8PC15-PFRA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
8PC15-PFRA
Leírás
CONN D-SUB HD PLUG 15POS R/A
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Sorozat
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Csomagolás
Doboz
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
kártyavezető
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
220V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
3
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
1 (DE, E) Nagy sűrűségű
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C