L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2C309
DigiKey raktári szám
L717SDCH37POL2C309-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDCH37POL2C309
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717SDCH37POL2C309 modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C