L177SDC37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37S
DigiKey raktári szám
L177SDC37S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L177SDC37S
Leírás
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L177SDC37S modellek
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
Vezetékméret
20AWG
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C