CT4022-A12BSN8
DigiKey raktári szám
620-CT4022-A12BSN8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-CT4022-A12BSN8CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-CT4022-A12BSN8DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT4022-A12BSN8
Leírás
CURRENT SENSOR MR 12A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 12A 1 Csatorna Magnetorezisztív Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kategória
Linearitás
±0,1%
Gyrt.
Pontosság
±3%
Sorozat
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V, 4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
500ns
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
7mA
Mért jellemző
DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Csatornák száma
1
Polaritás
Kétirányú
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Rögzítés módja
Érzékenység
166,7mV/A
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Frekvencia
DC ~ 500kHz