AD5144ABRUZ10
DigiKey raktári szám
505-AD5144ABRUZ10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5144ABRUZ10
Leírás
IC DIG POT 10K 20-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 4 Áramkör 256 Leágazások I2C Interfész 20-TSSOP
EDA / CAD modellek
AD5144ABRUZ10 modellek
Kategória
Memória típusa
Nem felejtő
Tápfeszültség
2,3V ~ 5,5V, ±2,25V ~ 2,75V
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
választható cím
Tűrés
±8%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
35ppm/°C
Gyártói tokozás
20-TSSOP
Áramkörök száma
4
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C