WNSC6D16650CW6Q
DigiKey raktári szám
1740-WNSC6D16650CW6Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WNSC6D16650CW6Q
Leírás
DIODE SIL CARB 650V 16A TO247-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 16A Furatszerelt TO-247-3
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
80 µA @ 650 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
780pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Gyártói tokozás
TO-247-3
Vezetési áram (Io)
16A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.45 V @ 16 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)