ACS37003KMCATR-180B5
DigiKey raktári szám
620-ACS37003KMCATR-180B5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS37003KMCATR-180B5CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS37003KMCATR-180B5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37003KMCATR-180B5
Leírás
CURRENT SENSOR HE 180A 16-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 180A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 16-SOIC (0,295", 7,50mm széles)
Kategória
Frekvencia
400kHz
Gyrt.
Linearitás
±0,5%
Sorozat
Pontosság
±1,1%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
18mA
Mért jellemző
DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Mért áram
Rögzítés módja
Csatornák száma
1
Tokozás
16-SOIC (0,295", 7,50mm széles)
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Gyártói tokozás
16-SOIC
Érzékenység
12mV/A