ACS72981KLRATR-150B5
DigiKey raktári szám
620-ACS72981KLRATR-150B5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS72981KLRATR-150B5CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS72981KLRATR-150B5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS72981KLRATR-150B5
Leírás
CURRENT SEN HE/DIFF 150A 7-PSOF
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 150A 1 Csatorna Hall-effektus, differenciális Kétirányú 7-SMD modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS72981KLRATR-150B5 modellek
Kategória
Frekvencia
DC ~ 250kHz
Gyrt.
Linearitás
±0,8%
Sorozat
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
1,8µs
Max. üzemi áram
14mA (tipikus)
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Tokozás
7-SMD modul
Gyártói tokozás
7-PSOF
Érzékenység
13,33mV/A