ACS72981ELRATR-200B5
DigiKey raktári szám
620-ACS72981ELRATR-200B5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS72981ELRATR-200B5
Leírás
CURRENT SENSOR HE 200A 7-PSOF
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő ±200A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 7-SMD modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS72981ELRATR-200B5 modellek
Kategória
Pontosság
±3,5%
Gyrt.
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Ömlesztve
Válaszidő
1,8µs
Max. üzemi áram
14mA (tipikus)
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Polaritás
Kétirányú
Érzékenység
6,6mV/A
Tokozás
7-SMD modul
Frekvencia
DC ~ 250kHz
Gyártói tokozás
7-PSOF
Linearitás
±0,8%