S73305-25.000-X-15-R
DigiKey raktári szám
3997-S73305-25.000-X-15-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S73305-25.000-X-15-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S73305-25.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S73305-25.000-X-15-R
Leírás
OSC HCMOS 25MHZ 3.3V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
12mA
Méretek
0,283" H. x 0,205" Sz. (7,20mm x 5,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)