S73305T-25.000-X-15-R
DigiKey raktári szám
3997-S73305T-25.000-X-15-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S73305T-25.000-X-15-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S73305T-25.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S73305T-25.000-X-15-R
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
S73305T-25.000-X-15-R modellek
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
12mA
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)