C3E-8.000-20-1020-R
DigiKey raktári szám
3997-C3E-8.000-20-1020-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C3E-8.000-20-1020-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C3E-8.000-20-1020-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3E-8.000-20-1020-R
Leírás
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Részletes leírás
8 MHz ±10ppm kristály 20pF 500 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
C3E-8.000-20-1020-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
500 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Frekvencia
8 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)