ATS-1144-C1-R0
DigiKey raktári szám
ATS1505-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS-1144-C1-R0
Leírás
1/2 BRICK HEATSINK 58X61X11.4MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hűtőborda Fél tégla DC/DC átalakító alumínium Felső rögzítésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATS-1144-C1-R0 modellek
Kategória
Forma
Négyszögletes, hajlított bordák
Gyrt.
Hossz
2,323" (59,00mm)
Sorozat
Szélesség
2,401" (61,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Borda magassága
0,449" (11,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Termikus ellenállás (aktív légáramlással)
3,90°C/W / 200LFM