PAH350S24-28
DigiKey raktári szám
285-PAH350S24-28-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAH350S24-28
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 350W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 12,5A 18V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PAH350S24-28 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
350 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
9-DIP modul, 1/2 tégla
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
12,5A