PAH450S48-28
DigiKey raktári szám
285-PAH450S48-28-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAH450S48-28
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 450W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 16A 36V - 76V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PAH450S48-28 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
450 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
92%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
9-DIP modul, 1/2 tégla
Bemeneti feszültség (max.)
76V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
16A