ASZKDV-32.768KHZ-L-T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ASZKDV-32.768KHZ-L-T |
Leírás | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 5,5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 1,6V ~ 5,5V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±20ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 1,8µA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,2) |
Frekvencia | Méretek 0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |