MC2016K24.0000C16ESH
DigiKey raktári szám
478-MC2016K24.0000C16ESHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-MC2016K24.0000C16ESHCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-MC2016K24.0000C16ESHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC2016K24.0000C16ESH
Leírás
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
3,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q100, AEC-Q200
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)