ASE-48.000MHZ-L-R-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 1 065
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 14 787
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Raktáron: 496
ILSI
Raktáron: 795
IQD Frequency Products
YIC
QST
Raktáron: 20
Suntsu Electronics, Inc.
48 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Abracon: Who We Are Today
ASE-48.000MHZ-L-R-T
DigiKey raktári szám
535-ASE-48.000MHZ-L-R-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASE-48.000MHZ-L-R-T
Leírás
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ASE-48.000MHZ-L-R-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
19mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)