ISM97-3251AH-48.000MHZ
DigiKey raktári szám
2780-ISM97-3251AH-48.000MHZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2780-ISM97-3251AH-48.000MHZCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISM97-3251AH-48.000MHZ
Leírás
OSC XO 48MHZ 3.3V CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Max. üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)