ASE-48.000MHZ-E-T
DigiKey raktári szám
535-ASE-48.000MHZ-E-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASE-48.000MHZ-E-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASE-48.000MHZ-E-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASE-48.000MHZ-E-T
Leírás
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASE-48.000MHZ-E-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
19mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)